polskaZOPOT w Moskwie zaprasza do udziału w kolejnym workshopie,organizowanym w KALININGRADZIE w dniu 16 października 2015 (piątek, godzina 11.00)

Do udziału zapraszamy biura podróży z Kaliningradu i regionu, hotele i biura podróży z Polski. Uczestnicy z Polski dobrze oceniali przebieg dotychczasowych warsztatów. Powoli odbudowuje się ruch do Polski. Począwszy od weekendu 1 majowego wzrosło zainteresowanie wyjazdami do naszego kraju.

Czy  warto jechać do Kaliningradu na workshop? Tak! Koniecznie trzeba tu być!

Doświadczenia poprzednich kryzysów ekonomicznych w Rosji wyraźnie pokazują, że firmy, partnerzy z zagranicy, którzy pozostali na rynku i pracowali w trudniejszym okresie wręcz zyskali! O takich gestach, o takim zachowaniu  tu pamiętają! A więc – warto przyjechać do Kaliningradu.  Zapraszamy i życzymy sukcesu!

Dla kogo jest ta impreza? Dla hoteli, biur podroży zainteresowanych gośćmi z Rosji. Niby to oczywiste, ale czy jesteś rzeczywiście do tego przygotowany, w biurze/hotelu masz stronę w wersji rosyjskiej, możesz korespondować w tym języku, menu w Twojej restauracji jest po rosyjsku?

Jak się przygotować do rozmów w Kaliningradzie? Trzeba mówić po rosyjsku, bez znajomości tego języka będzie ciężko i raczej biura kaliningradzkie nie rozpoczną z Wami współpracy!

Jedziesz pierwszy raz – co robić? Jak się przygotować? Zadzwoń do nas, pomożemy.

Program workshopu przewiduje:

15 października

przyjazd, zakwaterowanie w hotelu,

19:00 spotkanie informacyjne w hotelu Kaiserhof.

16 października

10.00 przygotowanie materiałów, Rybna Birża

11.00 – 14.00  oficjalne otwarcie i praca przy stolikach,

14.00 –  losowanie nagród dla uczestników

Udział w workshopie jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają koszty hotelu,  dojazdu

Szczegóły w Biurze Polskiej Izby Turystyki oddział Warmińsko – Mazurski pod mailem: pit@pit.olsztyn.pl