Zarząd Oddziału Warmińsko-Mazurskiego składa się z zespołu ludzi, których wyróżnia bardzo dobra znajomość swojej branży oraz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu własnymi firmami.

Zarząd Oddziału:

Prezes Zarządu – Wojciech Smieszek 

prezesCzłonek Zarządu i współwłaściciel Biura Podróży Szarpie Travel Sp. z o.o. Sp. K. w Olsztynie
hobby: siatkówka, nurkowanie oraz podróże
e-mail: wojtek@szarpie.pl

V-ce Prezes Zarządu – Andrzej Dowgiałło

viceprezesWłaściciel Biura Podróży „Traveland” w Olsztynie
hobby: siatkówka
e-mail: andrzej.dowgiallo@andersgroup.pl

 

 V-ce Prezes Zarządu – Krzysztof Markocki

markorckik Właściciel Biura Turystycznego Ol-Tour w Olsztynie
hobby: siatkówka, żeglarstwo, wyścigi samochodowe
e-mail: oltour@oltour.com.pl

Skarbnik – Norbert Kardahs

NorbertDyrektor Polsko-Niemieckiego Centrum Młodzieży Europejskiej w Olsztynie                                                                                   Kierownik Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Perkoz k/o Olsztynka
hobby: numizmatyka, motory, sport
e-mail: kardahs@poczta.onet.pl

Sekretarz – Artur Kamiński

arturWspółwłaściciel  Biura Tui Centrum Podróży w Olsztynie
hobby:żeglarstwo, piwowarstwo domowe, nowoczesne technologie, sport                                                                                              e-mail: artur@tuipodroze.pl

Członek Zarządu – Janina Kadaj

janeczkaV-ce Prezes p.o. PKS s.a. Biuro Warmia w Olsztynie
hobby: turystyka, polityka, ogrodnictwo
e-mail: j.kadaj@popks.olsztyn.pl

Członek Zarządu  – Wanda Kwiatkowska

 wandaWspółwłaściciel Przedsiębiorstwa Turystycznego „Mazur-Pol” i Ośrodka Wypoczynkowego „Dolomity” koło  Szczytna
hobby: pływanie, siłownia, gry w karty
e-mail: wanda@mazurpol.com.pl

Członek Zarządu – Dariusz Marczyński

marczynski Współwłaściciel Biura Turystycznego „Europa Bus” w Olsztynie
hobby: przewodnictwo, żeglarstwo, bojery, podróże, obsługa grup turystycznych, historia
e-mail: darek.mar@wp.pl

 Członek  Zarządu – Jerzy Banat

 jerzyWłaściciel Przedsiębiorstwa Turystycznego „Wagabunda” w Mikołajkach
hobby: malarstwo, sport
e-mail: wagabunda-mikolajki@wagabunda-mikolajki.pl

Członek Zarządu  – Iwona Grabia

iwonagZastępca Dyrektora Przedsiębiorstwa Turystycznego „Glob” w Olsztynie
hobby: podróże, przewodnictwo, muzyka
e-mail: i.grabia@wp.pl

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej  – Jarosław Grabia

jarekDyrektor Przedsiębiorstwa Turystycznego „Glob” w Olsztynie
hobby: zbieranie znaczków, sport, podróże
e-mail: glob11@wp.pl

Członek Komisji Rewizyjnej  – Iwona Pietrasiuk

IwonaPietrasiukWłaścicielka Biura Obsługi Turystycznej „Profesjonall” w Olsztynie
hobby: muzyka klasyczna, literatura faktu oraz biograficzna, zabawy kulinarne z wnuczką
e-mail: biuro@profesjonall.pl

Członek Komisji Rewizyjnej  – Tomasz Kluczewicz

Współwłaściciel Ośrodka Wypoczynkowego „Elemis” w Starych Jabłonkach
hobby:
e-mail: recepcja@elemis.alpha.pl