12 stycznia 2018 roku, w stanicy Ach! Mazury w Mikołajkach, odbyło się spotkanie noworoczne członków Polskiej Izby Turystyki Oddziału Warmińsko-Mazurskiego,  … w którym wzięli udział właściciele biur podróży, pensjonatów i obiektów wypoczynkowych z naszego regionu, a także organizatorzy turystyki. Wśród przybyłych gości znalazł się również Prezes PIT, Pan Paweł Niewiadomski.

Spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze. Licznie zgromadzonych gości powitał Prezes Warmińsko-Mazurskiego Oddziału PIT Pan Wojciech Smieszek. Dokonał on podsumowania ubiegłorocznej działalności naszej organizacji oraz życzył wszystkim wielu sukcesów i dalszego rozwoju.

Następnie głos zabrał Prezes PIT Paweł Niewiadomski, który wzniósł toast lampką szampana składając zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Po oficjalnym powitaniu nadszedł czas na uroczysty obiad oraz prezenty od świętego Mikołaja.

Kolejnym punktem programu była część merytoryczna w której V-ce Prezes PIT Andrzej Kindler przedstawił w prezentacji kierunki rozwoju naszej organizacji. Prezes Paweł Niewiadomski w swoim wystąpieniu podsumował działania centralne Izby w 2017 roku oraz kierunek zmian jakie nas czekają w 2018 roku. Na koniec Prezes Wojciech Smieszek nakreślił kierunki rozwoju naszego oddziału.

Jednakże na tym nie skończyły się atrakcje tego wieczoru. Na gości czekała bowiem przejażdżka wozami po mazurskim parku krajobrazowym oraz biesiada w Gałkowie.

Słowa uznania należą się gospodarzom, czyli właścicielom stanicy Ach! Mazury, Agacie i Jerzemu Banatom. Tegoroczne spotkanie noworoczne na pewno na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych gości. Z całego serca dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok!