Wśród pięknej zieleni Welskiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem Jeziora Lidzbarskiego objętego strefą ciszy i tylko 2 km od miasta Lidzbark położony jest Ośrodek Wypoczynkowy Danusia. Wakacje w tym miejscu to czas spędzony blisko natury, chwile z dala od miejskiego zgiełku, możliwość obcowania z historią i pięknem regionu Mazur.

Ośrodek zapewnia komfortowo wyposażone pokoje w Villi Babie Lato, domki campingowe oraz pokoje w pawilonie z widokiem na jezioro, które pozwalają w pełni cieszyć się beztroskim wypoczynkiem. Kompleksowo wyposażone miejsce organizuje wczasy z pełnym wyżywieniem w postaci śniadań, obiadów oraz kolacji. Osobom spragnionym przygód, miłośnikom aktywnego wypoczynku i dla tych z żyłką zwiedzania – okolica oferuje mnóstwo atrakcji. Pospaceruj malowniczymi ścieżkami parku krajobrazowego z kijkami do Nordic Walkingu, które wypożyczysz na miejscu. Możesz także wybrać się na wycieczkę rowerową i odwiedzić Pola Grunwaldu, które były świadkiem największej bitwy rycerskiej średniowiecza. Ewentualnie zabierz aparat i pojedź na sesję fotograficzną z wierzchołka Dylewskiej Góry, która jest największym wzniesieniem Warmii i Mazur i z której roztacza się piękny widok na okolicę. Możesz także oddać się błogiemu lenistwu i odpocząć nad brzegiem jeziora, ośrodkowej plaży z leżakami, sprzętem wodnym, aby cieszyć się w pełni urokami mazurskiej natury.

Dla najmłodszych gości Ośrodek Wypoczynkowy Danusia przygotował plac zabaw oraz klub malucha, w którym nasze pociechy będą mogły spędzić czas z animatorem, oddać się beztroskiej zabawie, nawiązać nowe znajomości pozwalając odpocząć rodzicom.

Wieczorem po dniu przygód spędzonym na wycieczkach, łowieniu ryb i opalaniu się będziesz mógł odpocząć w wyjątkowej kawiarni z widokiem na jezioro lub rozegrać kilka partyjek ze znajomymi w klubie bilardowym. Ośrodek wczasowy Danusia pozwala zapomnieć o codziennych troskach i spędzić niezapomniane chwile.