Hotel położony na początku Szlaku Żeglownego Krainy Tysiąca Jezior, bezpośrednio nad jeziorem Roś na skraju Puszczy Piskiej jest idealnym miejscem do odpoczynku o każdej porze roku.

Komfortowe pokoje, utrzymane w marynistycznej stylistyce korespondują z widokami za oknem i mazurskim krajobrazem. Bogactwo naturalnych materiałów, gra światła i kolorów, ciepło kominka, przeszklona oranżeria w restauracji jak i taras z widokiem na jezioro tworzą niepowtarzalną atmosferę do relaksu i odprężenia w bliskim kontakcie z naturą.

Joseph Conrad to nie tylko klimatyczny i komfortowy hotel, ale również bogata oferta spędzenia wolnego czasu: prywatna plaża, leżaki nad brzegiem jeziora, hamaki w ogrodzie, miejsce na ognisko i grilla.

Pasjonaci aktywnego wypoczynku mają do wyboru szeroką gamę atrakcji.  Począwszy od wycieczek rowerowych duktami Puszczy Piskiej, spacerów z kijami Nordic Walking, spływów kajakowych, rejsów żeglarskich poprzez wędkowanie, windsurfing, paddling, siatkówkę plażową oraz narty biegowe i kuligi.

Położenie hotelu sprawia, że każdego dnia można czerpać pełnymi garściami z mazurskich atrakcji. Obsługa recepcji z chęcią pomoże podróżnikom w kompleksowym zaplanowaniu pobytu oraz doborze form aktywności odpowiednio do upodobań.

Dopełnieniem wyprawy są świeże i soczyste smaki oferowane przez restaurację „Smuga Cienia” w karcie królują potrawy inspirowane bogactwem okolicznych lasów, jezior oraz hotelowego ogródka, z którego pozyskiwane są przyprawy. Z restauracji rozpościera się widok na jezioro i ogród, a wieczorami można podziwiać przepiękne zachody słońca oraz ptactwo szukające schronienia w trzcinach.

Zasmakuj w pięknie mazurskiej przyrody!

josephconrad2